❗️Чергова підозра у справі про закупівлю генераторів у КМДА

❗️Чергова підозра у справі про закупівлю генераторів у КМДА

Прокурори Подільської окружної прокуратури Києва повідомили про підозру колишньому посадовцю одного з відділів Департаменту муніципальної безпеки КМДА у службовій недбалості під час закупівлі генераторів (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, у травні 2023 року посадовець відповідав за організацію процедури закупівель. Під час проведення торгів він не забезпечив належного порівняння цінових пропозицій постачальників із ринковою вартістю та визнав переможцем компанію, що запропонувала генератори за завищеною ціною.

Внаслідок цього бюджету міста, за даними прокуратури, було завдано збитків на суму 4,8 млн гривень.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Раніше у межах цього ж провадження про підозру повідомлено директору Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роману Ткачуку.

Компанія без досвіду отримала 33 млн грн на проекти відновлення ТЕЦ

Відновлення теплоелектроцентралей після ракетних атак вимагає спеціалізованих знань у галузі теплоенергетики та проектування складних інженерних систем. Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" доручило розробку таких проектів компанії "Нова перспектива люкс". Сума семи договорів, укладених протягом шести місяців, склала 33 мільйони гривень.

FavBet виводить кошти через офшорну мережу компаній

За фасадом ліцензованого оператора FavBet роками функціонує тіньова гральна модель, вибудувана Андрієм Матюха. Ця система дозволяє бренду формально залишатися в правовому полі, одночасно порушуючи закон через мережу офшорів у Великій Британії, на Кіпрі та Кюрасао.

Мільярдна схема в київській медицині: як Бахтєєва роками доїла столичні лікарні

Поліція розкрила систему фіктивних тендерів, через яку обладнання продавали лікарням із націнкою до 500%. За нею стоїть "тендерна королева" часів Януковича та її оточення, що роками контролювало закупівлі КМДА