Карантин у Києві знову продовжать - головний санітарний лікар столиці

Карантин у Києві знову продовжать - головний санітарний лікар столиці

Про це розповів Олег Рубан, голова Держпродспоживслужби Києва.

На його думку, карантин буде продовжено до тих пір, поки не знизиться тенденція до високого росту захворюваності.

"На даний момент в Києві стабільно високі показники по захворюваності. І ні про які послаблення карантину говорити поки не доводиться. На який термін буде продовжений адаптивний карантин після 31 липня, залежить від рівня захворюваності. Ті цифри, які ми бачимо і аналізуємо сьогодні - не радують. При таких показниках в адаптивному карантині ми будемо перебувати найближчі півтора року ", - розповідає сайту" Сегодня "Олег Рубан.

При цьому він відзначає, що бізнес, як і раніше, буде працювати.

"Ми зараз зайшли в етап адаптивного карантину, як це відбувається в усьому світі. Нам необхідно розробити порядок для діяльності кожного бізнесу. І посилити спостереження за групами ризику - це люди старше 60 років і осіб з хронічними захворюваннями, щоб уберегти їх від інфекції. Плюс продовження масочного режиму, дезінфекції рук і дотримання безпечної дистанції ", - додає головний санітарний лікар столиці.

Компанія без досвіду отримала 33 млн грн на проекти відновлення ТЕЦ

Відновлення теплоелектроцентралей після ракетних атак вимагає спеціалізованих знань у галузі теплоенергетики та проектування складних інженерних систем. Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" доручило розробку таких проектів компанії "Нова перспектива люкс". Сума семи договорів, укладених протягом шести місяців, склала 33 мільйони гривень.

FavBet виводить кошти через офшорну мережу компаній

За фасадом ліцензованого оператора FavBet роками функціонує тіньова гральна модель, вибудувана Андрієм Матюха. Ця система дозволяє бренду формально залишатися в правовому полі, одночасно порушуючи закон через мережу офшорів у Великій Британії, на Кіпрі та Кюрасао.

Мільярдна схема в київській медицині: як Бахтєєва роками доїла столичні лікарні

Поліція розкрила систему фіктивних тендерів, через яку обладнання продавали лікарням із націнкою до 500%. За нею стоїть "тендерна королева" часів Януковича та її оточення, що роками контролювало закупівлі КМДА